Literární soutěž ArtBotič

/ 24 května, 2017/ Úspěchy žáků

V pondělí 22. 5. v 18:00 proběhlo v Emauzském klášteře slavnostní vyhlašování vítězů literární soutěže ArtBotič. Tématem letošního ročníku pro kategorii prózy i poezie bylo “Čím onemocněla naše společnost?”. Soutěže se učastnili žáci 8. a 9. ročníku a ze slavnostního galavečera si jich 7 odneslo ceny. Program večera byl krásný a proložený několika kulturními vsuvkami. Žáci se mohli osobně vidět s porotci soutěže, mezi nimiž byli spisovatelé, či herci. Všem žákům patří obrovská pochvala za snahu a ochotu psát, literárně tvořit a soutěží se účastnit, oceněným pak samozřejmě velká gratulace.

V kategorii poezie:

Vojtěch Špalek (9.r.) – 2. místo

Petr Řezníček (8.r.) – 3. místo

V kategorii prózy:

Chipo Mulenga (8.r.) – 2. místo

Andrej Džurinskij (9.r.) – 3. místo + zvláštní ocenění poroty

Nikola Petková (9.r) – zvláštní ocenění poroty

Jakub Volný (9.r) – zvláštní ocenění poroty

Jakub Ťukal (9.r) – zvláštní ocenění poroty

Share this Post