Přání
Milí žáci, vážení rodiče, kolegové a přátelé školy, školní rok je za námi a nastává čas zaslouženého odpočinku, nových zážitků a společně strávených chvil s rodinou, přáteli i kamarády. Děkuji všem žákům za jejich píli, vytrvalost a snahu při objevování nových věcí, rodičům za podporu, důvěru a spolupráci a zaměstnancům školy za jejich obětavou práci, profesionalitu a každodenní nasazení. Přeji vám