NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY

/ 21 dubna, 2017/ Důležité informace, aktuality

Z důvodu končící funkčnosti původního redakčního systému, ve kterém byly vytvořeny naše původní webové stránky, jsme dnes přešli na nový systém. Představujeme vám proto stránky ve zcela nové podobě. Značně jsme zjednodušili jejich strukturu a doufáme, že budou nyní mnohem přehlednější. Současně jsme přešli na bezpečnější šifrovaný protokol HTTPS, u článků se budou objevovat tlačítka pro sdílení na sociálních sítích, byl zprovozněn RSS kanál pro odběr novinek na adrese www.zs-strozziho.cz/feed, fotogalerie budou přiloženy i přímo u článků a jistě naleznete mnoho dalších vylepšení.

Z důvodů nekompatibility starého a nového systému jsme nemohli zachovat staré články a původní fotogalerie. Některé fotogalerie z posledních akcí budou postupně doplněny a poté se nové stránky začnou plnit již novými akcemi, galeriemi, atd. Doufáme, že nová podoba i struktura stránek bude přínosem pro jednodušší orientaci v poskytovaných informacích.

Ing. Milan Kotulek

Share this Post