Projekt „V jedné stopě“

Projekt „V jedné stopě“

Ve středu 18.10.2017 se všichni žáci 1. stupně účastnili Projektu dopravní prevence a bezpečnosti cyklistů. Na školním hřišti si vyzkoušeli aktivity na 5 stanovištích hravou formou. Např. na mobilním dopravním hřišti se účastníci projeli na kolech a koloběžkách v reálném provozu, vyškolený pracovník jim předvedl 1. pomoc, nechyběly ani testy s dopravní tematikou. Velký úspěch měly opilecké brýle, které simulovaly opilost. Po úspěšném splnění všech aktivit byl každý odměněn drobným praktickým dárkem. Děti si v projektu „V jedné stopě“ uvědomily vlastní zranitelnost v silničním provozu a nutnost dodržování bezpečnostních pravidel.

 

Sdílení na sociální síti ...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email