Literární soutěž ArtBotič

Literární soutěž ArtBotič

Naše škola se letos podruhé účastnila literární soutěže ArtBotič, konané pod záštitou Magistrátu hl. m. Prahy. Žáci obou věkových kategorií (1. a 2. stupně) mohli své práce psát ve formě prózy či poezie a letošním tématem bylo „Jak uzdravit nemocný svět?”. Do soutěže jsme poslali několik příspěvků obou kategorií. V pondělí 28.5. proběhlo slavnostní vyhlášení v Emauzském klášteře a slavili jsme hned tři krásná umístění.

Chipo Mulenga (9.tř.) – 3. místo v kategorii prózy

Magdalena Klímová (8.tř.) – 2. místo v kategorii poezie

Adam Al-Robai (8.tř.) – zvlástní cena poroty

Sdílení na sociální síti ...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email