Přání
Milí žáci, vážení rodiče, kolegové a přátelé školy,
školní rok je za námi a nastává čas zaslouženého odpočinku, nových zážitků a společně strávených chvil s rodinou, přáteli i kamarády.
Děkuji všem žákům za jejich píli, vytrvalost a snahu při objevování nových věcí, rodičům za podporu, důvěru a spolupráci a zaměstnancům školy za jejich obětavou práci, profesionalitu a každodenní nasazení.
Přeji vám všem krásné, slunečné a pohodové letní prázdniny plné radosti, odpočinku a nezapomenutelných okamžiků. Ať načerpáte dostatek sil, inspirace i energie do nového školního roku.
Těším se na naše opětovné setkání v září.
Petra Jehnová