Beseda Amnesty International

Beseda Amnesty International

V pátek 18. května proběhla pro žáky 8. a 9. třídy beseda od organizace Amnesty International zaměřená na lidská práva. Beseda byla velice zajímavá a zároveň pro žáky perfektně připraveným programem také zábavná. Žáky téma nadchlo, měli k programu a představenému příběhu bezpráví spoustu otázek, a to i na možnosti spolupráce s organizací, na možnosti pomoci lidem v celém světě, dokonce i, zda a kdy je možné v Amnesty začít pracovat jako dobrovolník 🙂

Nakonec jsme podepsali petici, psali dopisy pro vězněné v Ázerbájdžánu a vyfotili se pro pomoc skrze sociální sítě.

Sdílení na sociální síti ...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email