Literární soutěž ROSTEME S KNIHOU

/ 24 května, 2018/ Různé, Úspěchy žáků

Na 24. mezinárodním knižním veletrhu a literárním festivalu Svět knihy Praha 2018 proběhlo slavnostní vyhlášení a ocenění nejlepších mladých autorů, kteří zaslali svou práci do literární soutěže STALO SE VE 20. STOLETÍ. Úkolem dětí bylo popsat osobnost, vynález nebo událost 20. století, kterou považují za převratnou. Ve třech věkových kategoriích (1. stupeň ZŠ, 2. stupeň ZŠ a střední školy) porota hodnotila téměř 550 prací. V kategorii 2. stupně se v obrovské konkurenci, i přesto, že jsme zaslali spoustu krásných prácí, bohužel nikdo neumístil. V kategorii 1. stupně se však umístil mezi 10 nejlepšími Jaroslav Lacina z 5.A.

více na:

http://www.rostemesknihou.cz/stalo-se-ve-20.-stoleti-vitezne-literarni-prace-aa3507/

 

Share this Post