Zápis ukrajinských dětí v Praze 8

/ 4 května, 2022/ Důležité informace, aktuality

Vážení rodiče,
podrobnosti k zápisu ukrajinských žáků naleznete v menu Základní škola – Zápisy do školy, nebo můžete kliknout ZDE. Odkaz pro kliknutí bude aktivní až po otevření tohoto článku pro čtení.

Термін реєстрації українських учнів в шкільний рік 2022/2023 проводиться 6 червня 2022 року, з 14.00 до 17.00 годин. Реєстрація призначена для дітей, батькам яких (а також дітям) було надано тимчасовий захист у зв’язку з війною в Україні. Будь ласка, візьміть з собою: візу на перебування більше 90 днів в Чеській Республіці, документ (паспорт) законного представника і (при наявності) свідоцтво про народження дитини. Ми приймаємо дітей з району, в якому знаходиться школа (https://www.zs-bhrabala.cz/zapis/spadova-oblast), тобто адреса, зазначена в регістрі населення (МВ ЧР).

Termín registrace ukrajinských žáků pro školní rok 2022/2023 se koná 6.6.2022 od 14.00 do 17.00 hodin. Zápis je určen pro děti, jejichž rodičům (i dětem) byla poskytnuta dočasná ochrana v souvislosti s válkou na Ukrajině. Prosím vezměte s sebou: vízum k pobytu nad 90 dnů za účelem strpění pobytu na území ČR, doklad (pas) zákonného zástupce a (je-li k dispozici) rodný list dítěte. Přijímáme děti ze spádové oblasti školy (https://www.zs-bhrabala.cz/zapis/spadova-oblast), tj. adresa nahlášená v registru obyvatel (MV ČR).

Share this Post